UÇAKLI ANTALYA ALANYA TURU

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

27 YILLIK TECRÜBE İLE AKDENİZ TURU

UÇAKLI ANTALYA - ALANYA TURU

OLYMPOS DAĞI TELEFİRİK KEYF-İ

DİM ÇAYI ve ALANYA DENİZ KEYF-İ

KEMER - MURATPAŞA - MANAVGAT - SİDE - ALANYA

 TEKNE TURU KEYFİ …. TELEFİRİK KEYFİ ... DENİZ KEYFİ ...

3 GÜN – 2 GECE (YP)

TÜM AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL ….

RAMAZAN BAYRAMI SÜRESİNCE BİR TATİL ....

RAMAZAN BAYRAMI 1.GÜN ÇIKIŞLI 04 HAZİRAN - 06 HAZİRAN

 KURBAN BAYRAMI 2.GÜN ÇIKIŞLI 12 AGUSTOS - 14 AGUSTOS

 

 

Tur Programı

1. Gün: İZMİR ANTALYA UÇUŞ - KEMER - OLİMPOS TELEFİRİK

Sabah saat 06:30 da Adnan Menderes Havalimanı iç hatlar terminalinde SunExspress chekin bürosu önünde buluşarak saat 08:00 XQ9090 Sayılı İzmir Antalya uçağına binerek Antalya ya uçuyoruz.1 Saat yolculuğumuzun ardından Antalya Havalimanına iniş yapıyoruz.Antalya havalimanında bizleri bekleyen aracımıza binerek Antalya merkeze doğru hareket ediyoruz.Ardından uygun bir noktada kahvaltı molası (ekstra ) veriyoruz.Ardından Konyaaltından geçerek Kemer'e doğru hareket ediyoruz.Kemeri geçerek OLYMPOS DAĞI na ulaşıyoruz.Gezimize Olympos Dağı ile başlıyoruz. Türkiye’nin denize en yakın, en yüksek dağına, mitolojik zirveye Teleferik ile çıkıyoruz ve 2365 metre yükseklikte sabah kahvelerimizi yudumluyoruz.Bu muhteşem Akdeniz manzarası eşliğinde  Arzu eden misafirlerimiz yürüyüş yapabilir, Yamaç paraşütü ile atlayabilir. Rehberimizin belirleyeceği saatte zirveden ayrılıyor ve Teleferik ile tekrar aşağıya iniyoruz.Ardından buradan ayrılarak KEMER e giderek ünlü Ayışığı koyu ve Ayışığı parkını ziyaret ediyoruz.Ardından buradan ayrılarak öğle yemeği için uygun bir tesisler de mola veriyoruz.( ekstra ) olarak ardından  ANTALYA şehir merkezine hareket ediyoruz.Avrupa’ da en iyi müze ödülüne ve muhteşem eserlere sahip Antalya Müzesini rehberimiz eşlğinde ziyaret ederek, Antalya Kaleçi ne geçiyoruz. Burada, YİVLİ MİNARE, SAAT KULESİ, YAT LİMANI gezlerimiz keyifle gerçekleştirerek, öğle yemeği ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz.Daha sonra, Düden Çayı’ nın denizle buluştuğu, DÜDEN ŞELALESİ’ ni ziyaret ederek otelimize giriş yapıyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde olacaktır.


2. Gün: ANTALYA - SİDE - MANAVGAT - ALANYA - DİM ÇAYI

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından MANAVGAT ŞELALESİ’ne gidiyoruz. Şelale manzarası eşliğinde  kahvelerimizi içip  buradan SİDE ANTİK KENTİ’ne ulaşıyoruz. Side’de serbest zaman ve alış-veriş molamızın ardından öğle yemeği molamızı veriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından ALANYA’ya giderek DAMLATAŞ MAĞARASI’nı geziyoruz. Buradaki serbest zamanda arzu edenler ALANYA KALESİ’ni gezebilirler.Ardından ALANYA SAHİL de denize girme molası veriyoruz.Ardından dileyen misafirlerimiz ile DİM ÇAYI na gidiyoruz.Burada akşam üstü çaylarımızı yudumluyoruz.Burada bulunan cafeler de çay üstünde çardaklarda oturarak..Ardından Antalya ya hareket ediyoruz.Akşam yemeği konaklama otelimizde.


3. Gün: TEKNE TURU - PHASELİS ANTİK KENTİ - İZMİR UÇUŞ

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında, Kemer’e hareket ediyoruz. Kemer merkezde kısa bir serbest zaman sonrasında tam gün sürecek olacak Kemer Tekne Turumuza çıkıyoruz. Bu turumuzda Cennet Koyu, Ay Işığı Koyu, Phaselis Koyu başlıca göreceğimiz noktalar olacak.  Bu noktalarda verilecek yüzme molaları sonrasında küçük kayıklar ile Phaselis Antik Kenti’ne gidiyoruz. Phaselis antik kentinde Askeri liman, Tiyatro, Antik Cadde ve Hamam yapılarını görüp dileyen misafirlerimiz burada tarihi kalıntıların yanı başında Phaselis plajında yüzme imkânı bulabilirler.Ardından Antalya şehir merkezine hareket ediyoruz.Şehir merkezine ulaştığımızda MARK ANTALYA AVM ye giriş yapıyoruz.Burada akşam yemeği ve alış-veriş molası veriyoruz.Ardından AVM den ayrılarak Antalya Havalimanına hareket ediyoruz.Saat 20:00 chekin işlemlerimizin ardından SunEkspress XQ9293 numaralı saat 21:00 Antalya İzmir uçağı ile İzmir'e uçuş gerçekleştiriyoruz.Yaklaşık 1 Saat sürecek yolculuğumuzun ardından Adnan Menderes havalimanına ulaşıyoruz.Ve siz değerli misafirlerimiz ile bir başka turumuzda görüşmek üzere ayrılıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • SunExspress İzmir-Antalya Uçuşları dahil
 • Antalyadaki Otel transferleri ve gezi boyunca eşlik edecek araç
 • Ayzetur Profesyonel rehberlik hizmetleri
 • Sabah kahvaltısı ve Akşam yemekleri
 • Kemer , Alanya , Manavgat , Side ve Alanya gezileri
 • Araç içi ikramlar (Sıcak ve soğuk içecekler)
 • Seyahat sağlık sigortası
 • 2 Gece Otel Konaklaması

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tur boyunca alınacak ekstra yiyecek ve içecekler
 • Öğle yemekleri
 • Müze ve Ören yerleri giriş ücretleri (Alanya Kalesi , Damlataş mağrası , Düden Şelalesi , Olimpos Telefirik ücreti )

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 04 Haziran

  Fiyatlar

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  04.06.20191199.00 TL1399.00 TL 1199.00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 700.00 TL
  7 - 12 Yaş 999.00 TL
  Taksitler »

  Yorumlar


  UÇAKLI ANTALYA ALANYA TURU Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Otel Hakkındaki Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  Oteller

  Ekstra Turlar