Batı Karadeniz Turu (Kastamonu dahil)

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

BATI KARADENİZ TURU

ILGAZ DAĞI YILDIZTEPE ARMAR AHŞAP OTEL KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE

TÜM GÜN KASTAMONU FARKI İLE

ABANT ve YEDİGÖLLER FARKI İLE...YÖRÜK KÖYÜ FARKI İLE ...

AMASRA , MUDURNU , GÖYNÜK ve İZNİK FARKI İLE ...

Tur Programı

1. Gün: BOLU – ABANT – YEDİGÖLLER – SAFRANBOLU – YÖRÜK KÖYÜ – ILGAZ DAĞI

Saat 19:00 Karşıyaka Ayzetur önünden , 19.15 Bostanlı İskele 19:20 de Karşıyaka İskele , 19:45 Konak İskele , Göztepe İskele , 19:55 Fahretin Altay Meydanı , 20:05 Hatay Nokta , 20:15 Üçyol Yazahaneler 20:30 Bornova Ege Acil den siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz.Daha sonra Balıkkesir-Bursa-İzmit üzerinden Bolu’ya ulaşıyoruz.Sabah erken saatlerde Abant gölüne gelmeden ekstra kahvaltı molası veriyoruz.Kahvaltı molamızın ardından ABANT GÖLÜ ne ulaşıyoruz.Burada panoramik turumuzun ardından rehberimiz eşliğinde kısa bir yürüyüşümüzün ardından fotoğraf molası vererek ABANT GÖLÜ nden ayrılıyoruz.Daha sonra Yedi Göller’e gitmek üzere aracımıza biniyoruz.Yedi göller’e ulaşımımızı daha ufak bir minibüsler ile yapmamız gerektiğinden ufak minibüslere transfer oluyoruz.Bu muhteşem doğa harikası göllerde sırasıyla Kapankaya Seyir Terası Atmaca Seyir Terası ,Anıtçam ,İncegöl (Uzungöl) ,Sazlıgöl ,Nazlıgöl & Kurugöl ,Deringöl ,Yedigöller Şelale ,Büyükgöl ,Seringölü geziyoruz. Ardından Safranbolu’ya doğru hareket ediyoruz.Safranbolu Safranbolu’ya vardığımızda Kadığolu Şehzade Sofrasında vereceğimiz öğle yemeği (ekstra) molası sonrası ARASTA ÇARŞISI ve KAYMAKAMLAR EVİ’ni gezip meşhur lokum alışverişi için İMREN LOKUMLARI’nda mola veriyoruz.Daha sonra Safranbolu sokaklarında tarihi yürüyüş yapıyoruz. Ardından rehberimiz eşliğinde YÖRÜK KÖYÜ ne gidiyoruz.Burada meşhur YÖRÜK KÖYÜ nü geziyoruz.Bu güzel günümüzün ardından ILGAZ DAĞI na doğru hareket ediyoruz.Burada Yıldıztepe de bizleri bekleyen yayla otelimize yerleşiyoruz.Otelimiz ILGAZ YILDIZTEPE ARMAR OTEL . Otelimiz ormanın içerisinde  ahşap bir bina içerisindedir.Gece Canlı müzik eşliğinde eğlencemiz gerçekleşecektir.


2. Gün: KASTAMONU - ILGAZ DAĞI – DAĞ YÜRÜYÜŞÜ

Sabah otelimizde kahvaltımızın ardından kısa bir Orman ve dağ yürüyüşümüz gerçekleşecektir.Dileyen misafirlerimiz tüm gün otelde kalarak telesiyej ile 1950 m yüksekliğe 15 dk çıkarak yukarıda Sıcak şarap veya Salep tatlarından tadabileceklerdir.Daha sonra bu güzel başlangıcımız ile birlikte KASTAMONU merkez’e hareket ediyoruz.Kastamonu merkez’e ulaştığımızda ŞERİFE BACI ANITI ve TARİHİ SAAT KULESİ’ni ziyaret ediyoruz.Daha sonra Öğle yemeği molası veriyoruz.Ardından İSTİKLAL MARŞI mızın ilk okunduğu Nasurullah paşa Camii yi ziyaret ediyoruz.Ardından Liva Paşa Konağı Etnografya Müzesi ni ziyaret ediyoruz.Ardından ILGAZ DAĞI na doğru hareket ederek Yıldıztepe de bizleri bekleyen yayla otelimize yerleşiyoruz.Otelimiz ILGAZ YILDIZTEPE ARMAR OTEL . Otelimiz ormanın içerisinde  ahşap bir bina içerisindedir.Gece Canlı müzik eşliğinde eğlencemiz gerçekleşecektir.


3. Gün: AMASRA – MUDURNU – GÖYNÜK – İZNİK

Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılarak BARTIN AMASRA ya doğru hareket ediyoruz.Bartın  üzerinden ÇEŞM-İ CİHAN olarak bilinen AMASRA’ya varıyoruz. Bizans döneminde yapılan ZİNDAN KALESİ ve KEMERE KÖPRÜSÜ’nü geçip, BOZTEPE ADASI üzerindeki SORMAGİR KALESİ’ni geziyoruz.Ufak butik çarşısında alış-veriş yapıyoruz.Ardından buradan ayrılarak Bolu üzerinden MUDURNU ya hareket ediyoruz. İsmini Bursa Tekfuru'nun kızı Moderna'dan alan Mudurnu'da son yıllarda artan turizm potansiyeli birlikte pek çok Göynük Evleri ile benzer mimari özellikler gösteriyor. bugün Mudurnu evlerinin pek çoğu şahsa ait, özel mülkiyetler. Tarihi evlerin en güzellerinin başında Armutçular Konağı, Keyvanlar Konağı, Kazanlar Konağı, Yarışkaşı Konağı, Hacı Abdullahlar Konağı gibi konaklar geliyor. Eski Mudurnu evlerinin yanı sıra ilçede pek çok tarihi han, hamam ve cami de bulunuyor. Beldedeki en önemli yapılardan biri de 1382 yılında Yıldırım Beyazıt'ın şehzadeliği döneminde yaptırdığı Yıldırım Camii. Camii Osmanlı'nın ilk büyük kubbeli yapıları arasında yer alıyor. Merkezde yer alan cami, görülmeye değer yapılar arasında.Ardından Göynük’e Doğru hareket ediyoruz. GÖYNÜK’e varıyoruz.Tarihi kentte ZAFER KULESİ’ni fotoğrafını çekip,GAZİ SÜLEYMAN PAŞA CAMİİ’ni ve AKŞEMSEDDİN TÜRBESİ’ni ziyaret ediyoruz.Daha sonra TARAKLI-GEYVE-PAMUKOVA üzerinden İZNİK’e  varıyoruz.Bursa’nın bu güzel ilçesinde molamızın ardından İZNİK GÖLÜ manzarası eşliğinde BURSA-SUSURLUK-BALIKESİR  üzerinden molalar vererek  İzmir’e dönüyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 2 gece ILGAZ YAYLA Otelinde konaklama
 • Oteldeki sabah ve akşam yemekleri
 • Otobüs ile ulaşım
 • AYZETUR Rehberlik hizmetleri
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Araç içi ikramlar
 • Proğramda belirtilen tüm geziler

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler
 • Öğle yemekleri
 • Müze ve Ören yerlerine girişler
 • Yedigöller Minibüs ücretleri
 • Milli park giriş ücreti

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 20, 25 Nisan

  Fiyatlar

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  20.04.2019550.00 TL670.00 TL 550.00 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 200.00 TL
  7 - 12 Yaş 350.00 TL
  Taksitler »
  25.04.2019550.00 TL670.00 TL 550.00 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 200.00 TL
  7 - 12 Yaş 350.00 TL
  Taksitler »

  Yorumlar


  Batı Karadeniz Turu (Kastamonu dahil) Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Otel Hakkındaki Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  Oteller

  Ekstra Turlar