Müşteri Hizmetleri : 0232 364 10 65

BATI KARADENİZ ÖZEL PROGRAM (1 HAZİRAN) ERTUĞRUL GAZİ TÜRBESİ

MAŞUKİYE - YEDİ GÖLLER - ABANT - SÖĞÜT DOMANİÇ - ŞİLE - AĞVA

Konaklama : 5*RAMADA OTEL

Tur Süresi : 4 GÜN - 3 GECE

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : KARŞIYAKA - FAHRETTİN ALTAY - ALSANCAK - BORNOVA

Ulaşım Şekli : OTOBÜS

Ayrıntılı bilgi için 0232 364 10 65

Kişi Başı : 550 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

5*RAMADA OTEL FARKI İLE ...

31 MAYIS - 03 HAZİRAN

GÜNDÜZ ÇIKIŞLI 4 GÜN - 3 GECE (YP) 

 

MAŞUKŞYE ve YEDİ GÖLLER FARKI İLE 

SÖĞÜT DOMANİÇ ve ERTUĞRUL GAZİ TÜRBESİ FARKI İLE ...

ŞİLE ve AĞVA FARKI İLE 

ŞİLE – AĞVA – AKÇAKOCA – ZONGULDAK – BARTIN – SÖGÜT – DOMANİÇ – ERTUĞRUL GAZİ TÜRBESİ DÜZCE – MAŞUKİYE - BOLU – YEDİGÖLLER - ABANT

 

1.Gün: Saat saat 06.30 Karşıyaka ( Anıt – Bostanlı İskele ) 07:00 Fahrettin Altay Meydanı 07:20 Üçyol Yazaneler 07:45 Bornova Acil veya Kampüs duraklarından misafirlerimizi alıyoruz.

 

1.GÜN:Siz değerli  misafirlerimizi belirlenen noktalardan alarak yolculuğumuza başlıyoruz.Yolda vereceğimiz ekstra kahvaltı molamızın ardından Akhisar -  Balıkesir – Susurluk – Bursa üzerinden uygun yerlerde molalar vererek öğle saatlerinde Yalova’ya ulaşıyoruz.

 Yalova’dan feribotla Gebze’ye geçiyoruz.Batı Karadeniz turumuzun ilk durağı olan ŞİLE’ye ulaşıyoruz.Buradaki öğle yemeğimizin ardından Şile kültür parkını  -  balıkçı barınağı – ŞİLE FENERİ – CENEVİZ KALESİ , Şile kayalıkları ve mağaralarını gezip deniz kıyısında yürüyüş yapıyoruz. Çarşısından ünlü Şile bezlerinden yapılmış ürünleri alma fırsatı bulabilirsiniz.Buradan AĞVA’ya gidiyoruz.Nehir kıyısında sabah kahvelerimizi içip Ağva’nın güzelliklerini içimize doldurduktan sonra KEFKEN’e ulaşıyoruz.Ünlü Falezlerin görütüsünün ardından Kandıra üzerinden AKÇAKOCA’ya geçiyoruz.Akçakocadan hareket ederek konaklama yapacağımız termal otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN: Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılarak DEVREK – MENGEN üzerinden BOLU’ya ulaşıyoruz.Burada bizi bekleyen minübüslerle YEDİ GÖLLER BÖLGESİ turumuza başlıyoruz.(Türkiye de eşi benzeri olmayan bu doğal güzellikler ) Sırası ile BÜYÜK GÖL – KÜÇÜK GÖL – DERİN GÖL – SERİN GÖL –NAZLI GÖL –SAZLI GÖL - İNCE GÖL’ü ve doğal küçük şelaleri görerek doğa yürüyüşü yapıyoruz.Bu güzel kareler eşliğinde fotoğraflarımızı çekiyoruz.

(Turumuz müsait olması halinde GÖL KIYILARINDA MANGAL KEYFİ YAPILCAKTIR) ekstra

Yedigöller turumuzun sonunda minübüslerle Bolu merkeze dönüyoruz.Buradaki serbest zamanda alışveriş yapıp çevreyi geziyoruz.Daha sonra ABANT GÖLÜ ne ulaşıyoruz.Panoramik turumuzun ardından tekrar kalacağımız otelimize yerleşiyoruz.

 

3.GÜN : Sabah kahvaltımızı erken saatlerde aldıktan sonra yola çıkıyoruz.Yolumuz üzerinde DEVREK ‘te imkân ve zaman dahilinde alışveriş yapma imkânı buluyoruz. DEVREK; bastonları ve tahta oymacılığı ile ünlü ZONGULDAK ‘ın ilçelerinden bir tanesi Karaelmas Diyarı olarak bilinen ZONGULDAK üzerinden EREĞLİ ‘ye ulaşıyoruz. Deniz kenarında vereceğimiz kahve molası sonrasında açık olması durumunda CEHENNEMAĞZI MAĞARASI ‘nı ziyaret etme fırsatı buluyoruz. EREĞLİ ‘den ayrılarak Karadeniz sahilleri boyunca sürdürüyor ve ALAPLI üzerinden AKÇAKOCA ’ya ulaşıp, Şehir Merkezi ’nde serbest zaman alıyoruz. CENEVİZ KALESİ ’ni gezip, manzaraya karşı kahvelerimizi yudumluyoruz. Ardından, meşhur Kıl Çadırlarından esinlenerek yapılmış MERKEZ CAMİİ ’ni gördükten sonra AKÇAKOCA ’ya veda ediyoruz. KARASU üzerinden dünyadaki en büyük ikinci longozlarından ACARLAR LONGOZU ’na ulaşıyoruz. ACARLAR LONGOZU; Deniz, Kumun, Orman ve Gölü bir arada sunan ender yerlerden biridir. Karasu ilçesinde 1,562 hektarlık bir alanda bulunmaktadır. Cennetten bir parça olan ACARLAR LONGOZU gezimiz sonrasında yolculuğumuzu sürdürerek, KOCAELİ ’deki otelimize yerleşiyoruz. Akşam Yemeği ve konaklama KOCAELİ (İZMİT) ’deki otelimizde

 

4.GÜN:Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılarak MAŞUKİYE ye ulaşıyoruz.Burada müthiş doğal güzelliklerin ardından GEREDE – DÜZCE – ADAPAZARI – SAPANCA Sapanca Gölü Kahve keyfi yapıyoruz.Daha sonra (Proğramda değişiklik misafirlerimizin dogrultusu eşliğinde OSAMANLININ KURULDUĞU Topraklar SÖĞÜT DOMANİÇ ‘ e gidiyoruz.Bu müthiş Osmanlı hatırlarını görüyor ve rehberimiğzden tarihini dinliyoruz.Daha sonra  İZNİK GÖLÜ kıyısında çaylarımızı içiyoruz.Gemlik – Bursa – Susurluk – Balıkesir üzerinden uygun yerlerde molalar vererek İzmir’e dönüyoruz.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

*3 gece otelde konaklama                                              

*Oteldeki sabah ve akşam yemekleri                    

*Ayzetur Rehberlik hizmetleri                                       

*Lüks Otobüsle ulaşım                                              

*Seyahat sigortası

*Araç içi ikramlar

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 *Alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler

 *Öğle yemekleri

*Müze ve ören yerlerine giriş ücretleri

*Yedi Göller Minübüs ücreti 

 

 

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

EK BİLGİLER