Batı Karadeniz Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

BATI KARADENİZ TURU

ABANT - YEDİGÖLLER - SAFRANBOLU - AMASRA

SAFRANBOLUDA KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE

CAM TERAS FARKI İLE

   ABANT ve YEDİGÖLLER FARKI İLE...YÖRÜK KÖYÜ FARKI İLE ... 

  MUDURNU , GÖYNÜK ve İZNİK FARKI İLE   

Tur Programı

1. Gün

İZMİR - BURSA - BOLU

Saat 19.30 da Mavişehir Mavibahçe Avm önünden, 19:40 Bostanlı İskele, 19:45 Ayze Turizm Girne Ofis, 20.00 de Bayraklı Üst Geçit , 20:15 Alsancak Lozan Meydanı , 20:35 Poligon – Fahrettin Altay 20.45 Hatay Nokta 20:50 de  Üçyol Meydan 21.15 de Ege Acil önünde Bornovadan misafirlerimizi alarak yolculuğumuz başlıyor .Akhisar ve Susurlukda  ihtiyaç molasının ardından Yalova üzerinden Bolu Dağı Kaynaşlı Mevkine ulaşıyoruz.

2. Gün

ABANT - YEDİ GÖLLER - SAFRANBOOLU

Serbest  zamanda kahvaltı (extra)molasının ardından ABANT GÖLÜNE (Abant Milli Parkı) gidiyoruz.Nilüfer çiçekleriyle  süslü Abant Gölü kıyısındaki yürüyüş ve fotoğraf molasından sonra Bolu üzerinden başka bir doğa harikası olan GÖLCÜK’e gidiyoruz.Buradaki serbest zamanın ardından Bolu Merkez’e dönüyoruz. Burada  bizi bekleyen minibüslerle Yedi Göller turumuza başlıyoruz.Sırası ile BÜYÜK GÖL –KÜÇÜK GÖL-DERİN GÖL-SERİN GÖL-NAZLI GÖL-SAZLI GÖL-İNCE GÖL’ü  ve doğal küçük  şelaleleri görerek doğa yürüyüşü yapıyoruz. Gezimizin ardından  Mengen  üzerinden Devrek’e varıyoruz. Burada geleneksel el sanatlarından olan(  kiraz ağacından yapılan yüzyıl dayandığı söylenen )BASTON alış verişi yapıyoruz. Daha sonra bu güzel gezilerimizin ardından SAFRANBOLU ya doğru hareket ediyoruz.Safranbolu da bulunan otelimize yerleşiyoruz. 

3. Gün

SAFRANBOLU - AMASRA - İNKUM

Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından günümüzde meşhur olan YÖRÜK KÖYÜ ne gidiyoruz.Daha sonra Safranboluya tekrar dönerek Burada Şiirsel ev mimarisi örneklerinden KAYMAKAMLAR EVİ-KÖPRÜLÜ CAMİ-CİNCİ HANI –ARASTA ÇARŞISI gezip İMREN LOKUM alışverişi yapıyoruz. Serbest zamanda alış-veriş molası verip ardından Müze kent Safranbolu’dan  ayrılıyoruz. Bartın üzerinden ÇEŞM-İ  CİHAN (DÜNYA’NIN GÖZLERİ ) olarak bilinen ve Karadeniz’in en güzel sahil ilçelerinden biri olan AMASRA’ya gidiyoruz.Amasra da ilk olarak meşhur Karadeniz Balıklarını tadabileceğimiz özel restorantlardan birtanesine gidiyoruz.Öğle yemeğimizi ekstra olarak alıyoruz.Buradaki çevre gezimizde  AMASRA KALESİ-MEKTEB-İ BAHRİYE(AMASRA MÜZESİ)- KEMERE  KÖPRÜSÜ’ni  gezip  ÇEKİCİLER  Çarşısında  Şimşir ağacından yapılan hediyelik eşyalardan satın alıyoruz. Bartın’a dönüş yolu üzerindeki muhteşem sahil İNKUM’da akşam çaylarımızı içiyoruz.Ardından tekrar olarak otelimize gitmek üzere yola çıkıyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4. Gün

MUDURNU - GÖYNÜK - İZNİK

Sabah kahvaltımızın ardından otelden ayrılarak MUDURNU’ya hareket ediyoruz. 1374 yılına uzanan Mudurnu Yıldırım Bayezid Cami, Osmanlı'da Yıldırım Bayezit'in Bolu şehzadeliği döneminde kendisi tarafından yaptırılmıştır. Yapıldığı tarihten bugüne korunarak gelmeyi başaran cami, günümüzde hala ibadete açıktır.Serbest zamanda (meşhur Kızarmış Mudurnu Tavuklarını tatmak)öğle yemek(ekstra)molası veriyoruz. Molamızın ardından GÖYNÜK’e ulaşıyoruz.Göynük de AKŞEMSEDDİN TÜRBESİ ve GAZİ SÜLEYMAN PAŞA CAMİİ – HAMAMI ziyaret ediyoruz.Gezilerimizin ardından GEYVE-İZNİK GÖLÜ’ne ulaşıyoruz.İznik Ayasofyasını ziyaret ediyoruz.Daha sonra İznik Gölü Panoramik olarak gezilerimizi tamamlayıp Bursa-Balıkesir üzerinden uygun yerlerde molalar vererek İzmir’e ulaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 2 gece 4*Otellerde konaklama
 • Oteldeki sabah ve akşam yemekleri
 • Lüks araç ile ulaşım
 • AYZETUR Rehberlik hizmetleri
 • Seyahat Sağlık sigortası
 • Proğramda belirtilen geziler

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler
 • Öğle yemekleri
 • Müze ve Ören yerlerine girişler
 • Yedigöller Minibüs ücretleri
 • Milli park giriş ücreti

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar

  SEDA KUMBAR
  Sizler ile Karadeniz turuna 2 kez katıldım çok memnun kaldım bu senede anne ve babamı göndereceğim bu arada yeni siteniz hayırlı ugurlu olsun
  13.01.2020

  Batı Karadeniz Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  • Tur esnasında araçta ve kalınan otel , tesislerde kaybolan eşyalardan sorumlu olan misafirlerimizin kendisidir.Ayzetur bu konuda sorumluluk kabul etmez.
  • Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir.
  • Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.
  • Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan AYZETUR’UN Sorumluluğu Yoktur.
  • Tüm turlarımızda çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin yanında uygulanmaktadır.
  • Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığı taktirde Ayzetur olarak misafirlere tur çıkış tarihinden 48 saat öncesine kadar iptalini bildirmek durumundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir. En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.
  • Uçaklı Turlarda AYZETUR Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.
  • Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda AYZETUR’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.
  • Otellerde aynı şartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapma hakkına sahipdir AYZETUR.
  • Turlarda gerçekleştirilen araç şartı D2 belgeli turizm aracı olmak kaydı ile kişi sayısına göre 27, 30 , 35 ve 46 lık olmak üzere değişiklik gösterebilir.
  • Tüm yolcularımızın zorunlu olarak Seyahat sağlık sigortası yapma zorunluluğu mevcuttur.

  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  Oteller

  Ekstra Turlar