Fethiye'den Alanya'ya AKDENİZ Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

AKDENİZ TURU ( Fethiye den Alanya'ya)

Saklıkent , Ölüdeniz , Fethiye , Batıkkent , Kekova , Kaş , kalkan
Finike , Demre , Kemer , Antalya , Kurşunlu Düden Şelalesi
Alanya , Side , Manavgat , Göller Bölgesi , Kovada Gölü , Kaklık Mağrası

Kelebekler Vadisi Tekne Turu Farkı ile .....

Ölüdeniz de Yamaç Paraşütü Farkı ile .....

Kaputaş plajı , Kekova Üçağız da Tekne Turu Farkı ile ......

Göller Yöresi , Eğirdir Gölü ve Kovada Gölü Farkı ile ...

1.Tur :19 Nisan - 23 Nisan

2.Tur : 03 Haziran - 07 Haziran (Bayram)

3.Tur : 03 Temmuz - 07 Temmuz

4.Tur : 17 Temmuz - 21 Temmuz

Tur Programı

1. Gün: İZMİR-AYDIN-MUĞLA-KÖYCEĞİZ

Saat 01:00 de Karşıyaka Ayze Turizm önünden ve Girne Bulvarı 01:15 Bostanlı İskele , 01:35 Bornova Ege Acil , 01:45 Alsancak Gar , 01:50 Lozan Meydanı , 02:00 Üçyol Meydanı , 02:15 Poligon Migros , 02:20 Fahrettin Altay Meydanı (Üçkuyular) dan siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz.İzmir-Aydın otoyolundan Aydın – Çine – Yatağan – Muğla – Köyceğiz üzerinden Dalyan’a ulaşıyoruz.


2. Gün: DALYAN-İZTUZU-FETHİYE-ÖLÜDENİZ

Sabah saatlerinde Köyceğiz de oluyoruz. Sabah uygun bir tesisimizde ekstra olarak Dalyan da kahvaltı molası veriyoruz .Burada ekstra olarak bizleri bekleyen teknelerimiz ile İZTUZU plajına doğru sazlıkların arasından ufak sandallar ile keyifli bir yolculuğa çıkıyoruz. Yolculuğumuz esnasında KAYA MEZARLARI fotoğrafları çekebilecek ve careta-careta türlerini sazlıkların arasında görme imkanı bulacağız. Burada rehberimizin belirlediği zaman diliminde denize girme imkanı bulacağız. Daha sonra buradan ayrılarak Fethiye merkezden geçerek ÖLÜDENİZ’e gidiyoruz. Serbest zamanda denize giriyor ve çevreyi geziyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ile teknelerin uygun olması durumunda ekstra olarak KELEBEKLER VADİSİ tekne turu yapılacaktır. Kelebekler vadisi tekne turuna katılmayan misafirlerimiz ÖLÜDENİZ de vakit geçirmeye devam edeceklerdir. Arzu eden misafirlerimiz YAMAÇ PARAŞÜT ünden Ölüdeniz üzerinde uçarak muhteşem ve benzersiz bir aktivite yapabilirler. Bu güzel günümüzün ardından akşam saatlerinde otelimize doğru hareket ediyoruz.


3. Gün: SAKLIKENT-KEKOVA TEKNE-KAŞ-KALKAN-FİNİKE-KEMER-ANTALYA

Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından Fethiye Merkezden ayrılarak SAKLIKENT’e doğru hareket ediyoruz. Saklıkent’e vardığımızda rehberimizin belirlediği zaman diliminde dileyen misafirlerimiz keyif kahvalerini içecekler dileyen misafirlerimiz ise Saklıkent de kısa bir kanyon yürüyüşü yapabileceklerdir. Daha sonra buradan ayrılarak Kaş’a hareket ediyoruz. Yolumuzun üzerinde dillere destan muhteşem doğası ile ünlü KAPUTAŞ PLAJI nda kısa bir mola vererek fotoğraf çekme imkanı buluyoruz. Daha sonra buradan hareket ederek KAŞ merkezde  çay molası verip KEKOVA’ya gidiyoruz. Buradaki tekne turumuzda BATIKKENT  kalıntılarını ve SİMENA KALESİ ni gözlemliyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alıyoruz. Tekne turumuzun ardından DEMRE merkeze gidiyoruz. Burada ST.NİCHOLAS KİLİSESİ ni ziyaret ediyoruz ve NOEL BABA MÜZESİ ni dolaşıyoruz. Daha sonra sahil yolu üzerinden KEMER’e geçiyoruz. Kemer’de AYIŞIĞI PARKI’nda Yörük çadırlarında çay molası veriyoruz. Molamızın ardından Antalya’ya ulaşıyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Bu gece arzu edenler ANTALYA’nın gece güzelliklerini tadabilirler.


4. Gün: ANTALYA-ALANYA-MANAVGAT-SİDE

Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından DÜDEN ŞELALE’sinin denize döküldüğü yeri gezip ardından ALANYA’ya gidiyoruz. Alanya da ilk olarak DAMLATAŞmağrasını geziyoruz. Serbest zamanda arzu edenler denize girip, ALANYA KALESİ’ni gezebilir. Daha sonra Alanya da bulunan DİMÇAYI na gidiyoruz. Burada serbest zamanda öğle yemeğimizi alıyoruz.(ekstra)Daha sonra Alanyadan  ayrılarak Manavgat’a hareket ediyoruz.İlk olarak SİDE ANTİK KENTİ geziyor daha sonra Side merkezde serbest zamanın ardından MANAVGAT ŞELALESİ ne gidiyor Burada fotoğraf çekildikten sonra Antalya merkeze doğru yola çıkıyoruz. Antalya merkezde KALEİÇİ’ne giderek serbest zamanda misafirlerimiz alış-veriş imkanı bulacaklardır. Antalya Kale İçi Turizm Oscar’ı olarak bilinen ALTIN ELMA ödülüne layık görülmüştür. İlk İslam yapılarından olan YİVLİ MİNARE-ULU CAMİ-KARATAY MEDRESESİ-SAAT KULESİ-KESİK MİNARE göreceğimiz eserler arasında)buradaki gezimizin ardından otelimize yerleşiyoruz.


5. Gün: ISPARTA-KARACAÖREN-EĞİRDİR GÖLÜ-DENİZLİ

Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyoruz. İlk olarak KURŞUNLU ŞELALE’lerin de sabah kahvelerimizi içiyoruz. Daha sonra yolumuzun üzerinde bulunan KARACAÖREN BARAJ GÖLÜ’nü manzarası eşliğinde mola veriyoruz. Daha sonra Kovada gölü milli parkına giriş yapıyoruz. Daha sonra Eğirdir Gölü’ne gidiyoruz. Öğle yemek molamızı EĞİRDİR GÖLÜ kıyısında veriyoruz. Burada meşhur balık menü alıyoruz öğle yemeği olarak. Molamızın ardından Dinar üzerinden Kaklık ilçesine ulaşıyor, buradaki  KAKLIK MAĞRASI’nı geziyoruz.Daha sonra  Denizli – Aydın üzerinden gerekli yerlerde molalar vererek İzmir’e ulaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 3 Gece otelde konaklama                                                  
 • 3 sabah kahvaltısı ve 3 akşam yemeği                          
 • Ayzetur Rehberlik hizmetleri                                                 
 • Proğramda belirtilen tüm geziler                                    
 • Araç içi ikramlar (Su+Çay+Kahve+Kola)                   
 • Seyahat Sağlık sigortası
 • Ulaşım + Programda belirtilen tüm geziler

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Alınacak alkollü alkolsüz içecekler
 • Öğle yemekleri
 • Kurşunlu şelalesi , Kaklık ve Damlataş mağrası giriş ücretleri      
 • Ölüdeniz giriş ücreti,Saklıkent giriş ücreti , Alanya Kalesi giriş ücreti
 • Tekne ücreti (Dalyan , Kelebekler vadisi , Kekova)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 19 Nisan • 03 Haziran • 03, 17 Temmuz

  Fiyatlar

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  19.04.2019699.00 TL850.00 TL 699.00 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
  3 - 12 Yaş 499.00 TL
  Taksitler »
  03.06.2019699.00 TL850.00 TL 699.00 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
  3 - 12 Yaş 499.00 TL
  Taksitler »
  03.07.2019699.00 TL850.00 TL 699.00 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
  3 - 12 Yaş 499.00 TL
  Taksitler »
  17.07.2019699.00 TL850.00 TL 699.00 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
  3 - 12 Yaş 499.00 TL
  Taksitler »

  Yorumlar


  Fethiye'den Alanya'ya AKDENİZ Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Otel Hakkındaki Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  * Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

  * Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

  * Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

  * Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

  * Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

  * Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

  * Çocuk indirimi: 6 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.(Araçiçi koltuk dahildeğildir) 

  * Programdaki konaklamaların tamamı 3/4/5* otellerde yapılmaktadır.  Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

  * Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası pakedi  yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

  * Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

  * Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir

  * Katılımcıların iptali söz konusu ise  sigorta / uçakbileti /  tren bileti/ gösteri bileti /kdv  kesildikten sonra  kalan mebla  iade edilir.yada başka tura devredilir.


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  Oteller

  Ekstra Turlar